Humanscale

Humanscale je přední designer a výrobce ergonomických výrobků, které zlepšují zdraví a pohodlí při práci. Naše oceněná kancelářská řešení - včetně samočinně seřiditelných sedadel, sit/stand stolů, držáků monitorů a stolního osvětlení - inspirují k pohybu a podporují uživatele v každé své pozici.

Humanscale's Design Studio, se sídlem v New Yorku, se řídí filozofií, že dobrý design dosahuje více s méně. Pravidelně spolupracujeme s uznávanými průmyslovými designéry a jsme známí svou historii spolupráce s ikonickým designérem Niels Diffrientem. Naše inovace byly od roku 2007 oceněny více než 200 prestižními oceněními a jsou zastoupeny v různých muzeích, jako je například Muzeum moderního umění.

Udržitelnost konstrukce i materiálů je jádrem toho, co děláme, řešíme problém s lehkostí a funkčností, přičemž spotřebujeme méně omezených zdrojů Země.

Zapojte se

Naším prvním krokem je jednoduše se ponořit do aktuálních potřeb a výzev vašich organizací. Společně zapojujeme klíčové zúčastněné strany, zvyšujeme informovanost o osvědčených postupech a nastíníme rámec pro realizaci udržitelného ergonomického programu.

Vyhodnoťte

Dále zkoumáme klíčové oblasti nebo obavy. Náš tým certifikovaných ergonomistů bude dokumentovat a analyzovat trendy na webu, vyhodnocovat stávající standardy návrhu a přezkoumávat váš aktuální program. Odtud budeme pracovat s nákladově efektivní strategií ke snížení rizika a zlepšení pohodlí a zdraví zaměstnanců.

Plán

Úspěšné akční plány vyžadují realistické cíle programu a časové lhůty. Společně formulujeme přístup definováním krátkodobých a dlouhodobých cílů, využití dostupných zdrojů a vymezení odpovědnosti zainteresovaných stran.

Nářadí

Školení zaměstnanců, hodnocení a zdokonalování pracovních stanic tvoří jádro našeho implementačního procesu. Interaktivní školení skupinových školení a individuální hodnocení zvyšují povědomí o správné konfiguraci, zlepšují držení těla a snižují nepohodlí zaměstnanců. Náš certifikační program v oblasti ergonomie v kanceláři vytváří interní zkušenosti s procesem hodnocení a stává se prvním obranným prostředkem při předcházení zraněním na pracovišti.

Opatření

Ve snaze posoudit účinnost jednotlivých komponent programu, sledujeme a analyzujeme různé sady dat a ukazatele výkonnosti. Tento proces umožňuje našemu týmu podávat návrhy programů, které povedou k dalšímu zlepšení procesů.

Podpěra, podpora

Údržba programu je zásadní pro další úspěch. V této fázi je náš tým zdrojem opakovaného školení, podpory hodnocení a programového vedení. Vzhledem k tomu, že vaše organizace přesouvá zaměstnance mezi zařízení nebo získává další zařízení, usilujeme o to, aby byly v celém rozsahu zavedeny konzistentní návrhy pracovních stanic a strategie školení.

Co pro vás můžeme udělat?

Dejte nám vědět