Obchodník Balt

Požadujeme:

Požadované vzdělání: Minimálně SŠ/ SOŠ

Obor: neurčeno

Praxe v oboru (roky): 1

Znalost AJ na pokročilé úrovni

Práce s PC

Spolehlivost

Komunikační a prezentační schopnosti

Rychlá orientace v prostředí trhu

Samostatnost, loajalita

Časová flexibilita

Ochota cestovat

Náplň práce:

Vyhledává obchodní příležitosti s možností uplatnění produktů společnosti

Podílí se na přípravě obchodních strategií pro konkrétní obchodní projekty

Aktivně se účastní prezentací a osobních jednání se zákazníky

Aktivně se podílí na přípravě CN a kalkulací s důrazem na vytváření předepsané výše marže

V průběhu zakázky řídí obchodně realizační projektový tým a dozoruje průběh

zakázky. Aktuální informace okamžitě přenáší na zákazníka s důrazem na minimalizaci rizik spojených s nekvalitní nebo pozdní dodávkou

Likviduje doručené zaevidované faktury spojené s projekty, které řídí a na které dal pokyn k vystavení objednávky

Aktivně řeší vzniklé pohledávky při neuhrazení vystavených faktur za zrealizované projekty

Připravuje ve spolupráci s právníkem společnosti obchodní smlouvy s důrazem na obchodní podmínky projektu

Nabízíme:

práci v přátelském a dynamickém prostředí

zajímavé finanční ohodnocení a zázemí velké společnosti

benefity (příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění)

Životopisy prosím zasílejte na adresu indrova@techo.cz